Apie mus

Kurdama MK grožio akademiją verslo planą, kuris mano galvoje atsirado dar studijuojant ir dirbant kitame grožio salone administratore, žinojau, jai turėsiu savo grožio saloną, jame bus visko! Pradedant nuo procedūrų, mokymų, baigiant produktais, kad nei man, nei mano merginoms, klientams nereikėtų gaišti brangaus savo laiko, bėgiojant ir ieškant kitur. Būtent jūsų patogumui. 

Koks didelis privalumas, atvykus grožio procedūrai, tuo pačiu metu, įsigyti dar ir profesionalių produktų, kuriuos tau padės išsirinkti kompetetinga grožio specialistė, ar administratorė.​

Renkantis produkciją taikau itin griežtą atranką, remiuosi specialistų, klientų nuomone, kurie vertina produktų ingredientus, prekės ženklo istoriją ir vertybes. Prekiauju tik tuo, kuo tikime pačios. Kuo tiki mūsų klientai – nes jie man svarbiausi. Mano tikslas padėti, ir nėra nieko geriau už gautas padėkos žinutes, kaip padėjome atrasti kokybiškus produktus.

Viską galite pajusti, paliesti, užuosti, išmėginti atvykusios į vietą. Kiek iš Jūsų esate nusivylusios perkant namų kvapus, žvakes, kvepalus internetu? Makiažo priemones, ar bižuterija, kuri tiesiog netiko…

Esu paruošusi Jums dar daugiau grožio naujienų, kurių ieškoti, rinkti ir bandyti, man yra vienas malonumas!

Man ši veikla suteikia tiek daug laimės, o Jums mano mieli klientai, jaučiu begalinį dėkingumą ir dosnumą, už aktyvumą, domėjimąsi, už tai, kad rašote, klausiate, konsultuojatės.

Ačiū už palaikymą! Už tai, kad tikite ir jaučiate, bei matote, kad esu nuoširdi!